Vragen?

gebruik ons contactfomulier of benader ons rechtstreeks:

 

Ontdek het team

Benieuwd naar onze buitenspeel experts? Ze stellen zicht graag aan je voor!

Aanspreekpunt De Rank

Monique

06-29193279

derank@bsowijs.nl

Aanspreekpunt Driebergen

Ellen

06 80186208

ellen@bsowijs.nl

Aanspreekpunt Hoef en Haag

Robbert

06-11128022

robbert@bsowijs.nl

Aanspreekpunt Leidsche Rijn

Bas

06-15395377

Aanspreekpunt Nieuwegein

Jessy

06-11852740

Jessy@bsowijs.nl

Aanspreekpunt Terwijde

Erik

06-50826729

terwijde@bsowijs.nl

Aanspreekpunt Vianen

Helen

06-16697051

helen@bsowijs.nl

Aanspreekpunt Vuurvogel

Nadja

06-15423198

nadja@bsowijs.nl